K zapůjčení

NOVĚ K ZAPŮJČENÍ

Elektrická odsávačka Medela double Swing Maxi Flex
Výkonná odsávačka na obě prsa zároveň, kterou nejvíce využijete při častém odsávání (např. při nedostatku mléka, v případě předčasně narozeného miminka nebo pokud se potřebujete na delší dobu vzdálit od dítěte a dokrmit ho jinak, …)
Včetně různě velkých nástavců Medela Flex (21, 24 a 27 mm)
Půjčovné 300 Kč / týden

Elektrická duální odsávačka Ameda
Výkonná odsávačka, kterou můžete použít jak na jedno, tak na obě prsa najednou. Nejvíce ji využijete při častém odsávání (např. při nedostatku mléka, v případě předčasně narozeného miminka nebo pokud se potřebujete na delší dobu vzdálit od dítěte a dokrmit ho jinak, …)
Půjčovné 250 Kč / týden

 

Elektrická odsávačka Medela swing
Výkonná odsávačka, kterou nejvíce využijete při častém odsávání (např. při nedostatku mléka, v případě předčasně narozeného miminka nebo pokud se potřebujete na delší dobu vzdálit od dítěte a dokrmit ho jinak, …).
Kompatibilní se všemi prsními nástavci od Medela.
Půjčovné 250 Kč / týden

 
Manuální odsávačka Medela harmony
Manuální odsávačka vhodná pro občasné odsávání mléka. Dvoufázový systém sání obsahuje 1.fázi-stimulační a 2.fázi-odsávací, které napodobují sací rytmus miminka.
Půjčovné 50 Kč / týden

 
Chrániče bradavek Medela 
Při bolestivých bradavkách, ragádách (trhlinách), vhodné i k zachycení samovolně tekoucího mléka. Ideální na zkoušku, zda vám budou vyhovovat.
Půjčovné 30 Kč / týden

Formovače bradavek Medela

Vhodné pro ženy s plochými nebo vpáčenými bradavkami, ideálně používat cca od 6.měsíce těhotenství. Vzhledem k době, jakou je potřebné formovače používat, aby splnily účel, je výhodnější koupit si vlastní. Půjčení doporučuji v případě, že chcete vyzkoušet, zda vám vyhovují.
Půjčovné 30 Kč / týden


Stříbrné kloboučky
K hojení poraněných bradavek. Vzhledem k vysoké pořizovací ceně nabízím možnost vyzkoušet si je, jestli Vám vyhovují a pomáhají. Pokud si je koupíte, vydrží klidně i pro Vaši dceru 🙂 Kontraindikace – alergie na stříbro.
Půjčovné 100 Kč / týden


Kojenecká váha Soehnle Proffesional
Kromě kojení i dokrmujete a potřebujete vědět, kolik miminko vypilo vašeho mléka? Nejste si jistá, jestli miminko dostatečně přibývá a chcete ho občas zvážit? Pokud zvažujete koupi váhy a nejdřív si chcete vyzkoušet, jestli vám vyhovuje, je ideální si ji zapůjčit.

Půjčovné 200 Kč / týden